środa, 4 czerwca, 2025

„Mamy Niepodległą!” – wyślij pocztówkę do bliskich

Muzeum Narodowe w Krakowie we współpracy z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku organizuje akcję społeczną „Mamy Niepodległą!”. Do końca marca z muzeum można bezpłatnie wysyłać pocztówki do bliskich.

„Mamy Niepodległą!” jest ogólnopolską akcją społeczną skierowaną do wszystkich, bez względu na wiek, poglądy i zainteresowania. Akcja ma na celu promocję patriotyzmu: każda z edycji to trzy różne projekty kartek okolicznościowych autorstwa uznanych artystów.

Na wszystkich odwiedzających w kasach MNK czekają pocztówki, które można wysłać bezpłatnie, pocztą tradycyjną, do swoich bliskich i znajomych na terenie Polski. Kartki mają nadrukowane znaczki pocztowe ważne na terytorium Polski do 31 marca 2021 roku i nie wymagają dodatkowej opłaty pocztowej.

oprac. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

XIV Noc Muzeów

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zaprasza 17 maja o godz....

Wernisaż wystawy pt. „ Geometria Gaudi...

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zaprasza na wernisaż wystawy pt. „ ...

„Kwiatki Polskie” prosto ze Starachowi...

Ekipa programu „Kwiatki Polskie”, którego emisję można oglądać w Telewizji Pols...

Warsztaty archeologiczne „Żelazne Korz...

Przed nami kolejna edycja „Żelaznych Korzeni” – warsztatów archeologicznych org...

Udostępnienie zbiorów w internecie?

Jeśli posiadają Państwo system do ewidencji zbiorów i chcieliby udostępnić eksp...