czwartek, 20 czerwca, 2024

Współpraca

MuzeON jest miejscem, które oddajemy Państwu – Muzealnikom. Przekazujemy Wam narzędzie, z którego – mamy nadzieję – będziecie chętnie i często korzystać.

W Waszym muzeum otwarto ciekawą wystawę? Organizujecie wydarzenie, na które chcielibyście zaprosić innych? Szukacie eksponatu, który wzbogaciłby Wasze zbiory? MuzeON może pomóc w tych działaniach.

Znajdziecie tu też informacje o szkoleniach i konferencjach, muzealne wiadomości z kraju i ze świata oraz oferty pracy w muzeach. MuzeON pozwoli Wam także zajrzeć do wielu muzeów bez wychodzenia z domu – na naszym portalu prezentowane są bowiem najciekawsze eksponaty, a także obiekty utracone w wyniku działań wojennych (i nie tylko tych).

Jeśli zaś chcecie Państwo podzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, opinią czy problemem – piszcie do MuzeON-u, tu dla każdego znajdzie się miejsce.
Do współredagowania portalu zapraszamy także pasjonatów historii i dziedzictwa kulturowego – podzielcie się Państwo z innymi swoimi doświadczeniami i opiniami, pytajcie i odpowiadajcie, szukajcie i znajdujcie. Swoje miejsce znajdą tu również twórcy – poprzez MuzeON możecie Państwo pokazać swoje prace całemu światu.

MuzeON – włącz się do muzealnej społeczności.

Zapraszamy do współpracy!