piątek, 21 listopada, 2025

BRIGITA A ŠTĚPÁN – KONCERT

Na zakończenie IX Dni Czeskich w Nowym Sączu, tj. w piątek, 26 kwietnia 2024 roku, o godzinie 19:00, zapraszamy na koncert duetu BRIGITA A ŠTĚPÁN.

Brigita Cmuntová i Štěpán Klouček to dwoje młodych, charyzmatycznych artystów, którzy tworzą popowo-folkowy duet działający od 2013 roku. Brigita pisze teksty i śpiewa, Štěpán komponuje muzykę, śpiewa i akompaniuje na gitarze. Występują z towarzyszeniem całego zespołu lub, tak jak podczas naszych Dni, w duecie. Wiosną 2022 roku wydali płytę zatytułowaną „I co się teraz stanie?”.

„Nasze teksty są pełne barwnych obrazów, osobistych historii, w których się znaleźliśmy, odnajdujemy się w nich i wierzymy, że Wy także odnajdziecie się w nich. Muzyka, która złagodzi i rozświetli. Dwa głosy, które to wszystko łączą. Taka właśnie jest nasza płyta” – opisuje nowy album Brigita Cmuntová.

MAŁOPOLSKIE CENTRUM KULTURY SOKÓŁ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

Szlakiem Dziedzictwa- edukacyjne ścież...

W ramach projektu „Szlakiem Dziedzictwa- edukacyjne ścieżki po Starachowicach” ...

Szlakiem Dziedzictwa- edukacyjne ścież...

Muzeum Przyrody i Techniki do 23 grudnia 2025 r. realizuje projekt „Szlakiem Dz...

Festyn historyczny „Od Prasłowian do P...

11 września 2025 r. w Hali Lejniczej Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicac...

Wystawa „Podzespoły czyli wnętrze Star...

Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura w Starachowicach zaprasza na wernis...

XIII Festiwal Blues pod Piecem

30 sierpnia 2025 r. o godz. 19.00 w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach...