sobota, 25 czerwca, 2022

Co samorządowe instytucje kultury oferują szkołom? Zaproszenie na seminarium edukacyjne

Trwają zapisy na seminarium edukacyjne pt. „Wzajemnie sobie potrzebni. Co samorządowe instytucje kultury oferują szkołom?”, które w trybie online odbędzie się 24 lutego br. na Facebooku. Organizatorem wydarzenia jest nasze Muzeum, a inicjatorem Marszałek Województwa Opolskiego, Andrzej Buła.

Cel spotkania to wzmocnienie współpracy instytucji kultury i edukacji oraz wzajemna wymiana doświadczeń, pomysłów i oczekiwań. Uczestnicy seminarium, w tym nauczyciele przedmiotów humanistycznych (wszystkich typów szkół), wychowawcy, pracownicy bibliotek szkolnych i świetlic oraz inne osoby zainteresowane edukacją dowiedzą się, co placówki kulturalne oferują szkołom w stolicy województwa i w regionie.

Prelegentami będą przedstawiciele Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych, Muzeum Śląska Opolskiego, Muzeum Wsi Opolskiej, Muzeum Piastów Śląskich, Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera oraz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Emanuela Smołki w Opolu.

Seminarium, które rozpocznie się 24 lutego o godz. 13.00 otworzą Andrzej Buła, Marszałek Województwa Opolskiego oraz Violetta Rezler-Wasielewska, Dyrektor Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są telefonicznie: 77 434 34 75 bądź e-mailowo: edukacja@cmjw.pl.

Program seminarium znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku (https://fb.me/e/1tweRhoki).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora