sobota, 15 maja, 2021

Fundusze na kulturę. Szkolenie na start

Narodowe Centrum Kultury zaprasza na szkolenie dotyczące pozyskiwania funduszy na realizację projektów w obszarze kultury.

Podczas szkolenia jego uczestnicy zapoznają się z tematyką fundraisingu, dowiedzą się, jak pisać projekty, wypełniać wnioski w systemie EBOI i pozyskiwać środki, poznają też przykłady projektów, które dostały dofinansowanie.

Szkolenie skierowane jest do osób, które posiadają niewielkie lub średnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków, a także tych, które dopiero zamierzają pisać swoje pierwsze wnioski. Jego uczestnikami mogą być np. osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie funduszy w instytucjach kultury, menedżerowie kultury, animatorzy, edukatorzy i osoby zarządzające instytucjami.

Ważne: szkolenie nie jest adresowane do osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat konkursu „Infrastruktura kultury” / „Infrastruktura domów kultury”, a także tych, które posiadają duże doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz rekrutacyjny, który jest dostępny do 29 kwietnia 2021 roku na stronie NCK.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia dostępne są na stronie NCK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora