poniedziałek, 5 czerwca, 2023

IWASZKonkurs! – interdyscyplinarny konkurs artystyczny dla młodzieży

Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku zaprasza do udziału w IWASZKonkursie. To pierwsza edycja młodzieżowej rywalizacji, w której młodzi, kreatywni ludzie w wieku 11-19 lat zmierzą się w interpretacji dowolnego wiersza Jarosława Iwaszkiewicza za pomocą ilustracji, plakatu, fotografii, filmu lub audiobooka.

Jeśli prowadzicie Państwo zajęcia artystyczne z dziedzin takich jak rysunek, malarstwo, grafika, fotografia, video lub audio, jeśli zajęcia te prowadzone są dla dzieci i młodzieży w wieku 11-19 lat – serdecznie zapraszamy do zorganizowanego lub indywidualnego uczestnictwa w IWASZkonkursie. Czekają świetne nagrody i znamienite jury (Piotr Młodożeniec, Sławomir Rumiak i Józef Wilkoń). Do wygrania warsztaty z wybitnymi artystami i bony do salonów Empiku.

Konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku 11-19 lat z woj. mazowieckiego. Uczestnicy będą rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: 11-15 oraz 16-19 lat. Prace konkursowe można nadsyłać do 31 maja. Oceni je jury w składzie: Piotr Młodożeniec, Sławomir Rumiak i Józef Wilkoń. Do wygrania: warsztaty z J. Wilkoniem i S. Rumiakiem oraz nagranie profesjonalnego audiobooka + bony do salonów Empik o łącznej wartości 2400zł.

Ogłoszenie finalistów konkursu – 8. czerwca na stronie www.stawisko.pl. Gala finałowa odbędzie się 22 czerwca w Stawisku.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Muzeum www.stawisko.pl.

TikTok

Instagram

Facebook

więcej informacji: strona muzeum, konkurs@stawisko.pl

Patronat medialny: MuzeOn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora