niedziela, 7 sierpnia, 2022

Konkurs „Znajdź różnicę” w MNK

Kochasz łamigłówki, a Twoja sympatia rośnie kiedy możesz wygrać atrakcyjne nagrody? Muzeum Narodowe łączy te dwie kwestie ze sztuką! W ramach konkursu trwającego od 10 maja do 30 czerwca w dwunastu oddziałach MNK znajdziesz pocztówki z dziełami sztuki – oryginałami i przerobionymi kopiami. Dodatkowo oddziały odwiedzisz w niższej cenie, dzięki nowemu rabatowi na karnety.

Na czym polega konkurs? Wystarczy znaleźć 6 różnic między ilustracjami zamieszczonymi na pocztówkach (do każdego oddziału jest jedna wersja). Zbierz ich jak najwięcej, zaznacz różnice i wyślij na adres: Muzeum Narodowe w Krakowie, al. 3 Maja 1, 30-062 z dopiskiem:  ZNAJDŹ RÓŻNICE. Wszystkie dzieła sztuki z pocztówek znajdują się w MNK!

Na uczestników konkursu czekają nagrody. Regulamin opublikowany jest na stronie mnk.pl. Po rozwiązaniu wszystkich zagadek czeka Was kolejna zabawa pełna wrażeń i wiedzy – poszukiwanie różnic między oddziałami MNK, w których zgromadzone są najrozmaitsze muzealia. Umożliwi to rabat 20% na karnety normalne, ulgowe i rodzinne obowiązujący od 9 do 22 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora