piątek, 5 września, 2025

Konserwator zbiorów muzealnych w Centralnym Muzeum Jeńców Wojennych

Centralne Muzeum Jeńców Wojennych poszukuje pracownika na stanowisko: konserwator zbiorów muzealnych w Dziale Zbiorów i Konserwacji.

Opis stanowiska:

• Konserwator zbiorów muzealnych – 1 miejsce.
• wymiar czasu pracy – pełny etat lub ½ etatu.
• miejsce pracy – Łambinowice oraz Opole.

Zadania:

• opracowywanie zaleceń konserwatorskich i programów prac konserwatorskich dla obiektów ruchomych i nieruchomych znajdujących się w kolekcji Muzeum,
• prowadzenie bieżących prac zabezpieczających i/lub konserwatorskich przy muzealiach ruchomych oraz uczestniczenie w pracach zabezpieczających i konserwatorskich przy historycznych obiektach budowlanych (reliktach poobozowych),
• sporządzanie dokumentacji z wykonywanych prac,
• udział w pracach związanych z realizacją wystaw, przemieszczaniem zbiorów wewnątrz Muzeum i na zewnątrz,
• opieka konserwatorska nad zbiorami na ekspozycjach i w magazynach, w tym konserwacja zachowawcza, monitoring warunków środowiskowych i stanu zachowania eksponatów,
• nadzór konserwatorski nad pracami porządkowymi i remontowymi prowadzonymi przy historycznych obiektach budowlanych (reliktach poobozowych)

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie wyższe specjalistyczne.

Warunki płacowe:

• wynagrodzenie: 5 376 zł brutto pełny etat (w tym płaca zasadnicza oraz 20% dodatek martyrologiczny).
• wynagrodzenie: 2 688 zł brutto ½ etatu (w tym płaca zasadnicza oraz 20% dodatek martyrologiczny.
Ponadto do wynagrodzenia zasadniczego dolicza się wysługę lat oraz premię uznaniową, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz Zakładowym Regulaminem Wynagradzania.

Dokumenty należy składać do 18 grudnia 2023 r.

Pełna oferta pracy na stronie BIP Muzeum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

XIII Festiwal Blues pod Piecem

30 sierpnia 2025 r. o godz. 19.00 w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach...

150 LAT MUZEALNICTWA ROLNICZEGO NA ZIE...

W 2025 roku przypada 150. rocznica pojawienia się idei muzealnictwa rolniczego ...

XI.Legenda STARa

11.LegendA STARa, to zlot pojazdów  zabytkowych organizowany przez Powiat ...

XIII Festiwal Blues pod Piecem

30 sierpnia 2025 r. o godz. 19.00 – Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach...

Wyniki naboru do projektu “Projektowan...

Narodowe Centrum Kultury rozstrzygnęło nabór do programu szkoleniowego realizow...