poniedziałek, 27 maja, 2024

Sklep internetowy Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

Muzeum Przyrody i Techniki „Ekomuzeum” im. Jana Pazdura w Starachowicach, oferuje możliwość zakupu towarów poprzez sklep internetowy.

W ofercie Muzeum znajdują się liczne publikacje naukowe wydawane przez Muzeum lub osoby zewnętrzne. A także mapy, pocztówki i szeroko pojęte pamiątki i gadżety promocyjne. Oferta sklepiku jest bieżąco aktualizowana. Dodawane są nowe pamiątki dotyczące samego Muzeum ale także miasta Starachowice. Jego historii i dziedzictwa.

W sklepiku muzealnym znajdą Państwo m.in. pamiątkowe monety, magnesy, kubki dotyczące historii produkcji poszczególnych samochodów ciężarowych marki „STAR”, pamiątkowy magnes turysty „Starachowice”, magnesy z dinozaurami czy długopisy, ołówki z Logiem Muzeum oraz pełną nazwą instytucji. W sklepiku znajdują się również publikacje dotyczące historii Starachowic, historii Fabryki Samochodów Ciężarowych „STAR”, historii górnictwa i hutnictwa na terenie Starachowic i okolic. Współpracujemy m.in z Muzeum Historii Kielc i osobami prywatnymi, w ramach współpracy wystawiamy w sklepiku muzealnym publikacje obcych autorów.

Dla najmłodszych Muzeum oferuje naklejki do dziennika turystycznego oraz „muzealne memory” i gry.

Zakup produktów jest możliwy poprzez stronę internetową Muzeum: www.ekomuzeum.pl (zakładka sklep muzealny) lub bezpośrednio poprzez internetowy sklep muzealny: https://sklep.ekomuzeum.pl/

Poniżej znajduje się regulamin sklepu internetowego, w którym szczegółowo wyjaśnione są zasady zakupu przez internet.

Regulamin

 1. Każde złożone przez klienta zamówienie zostanie potwierdzone e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

2. W przypadku braku potwierdzenia ze strony Muzeum w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy: sklepik@ekomuzeum.pl lub telefoniczny: 783 730 094.

3. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.

4. O braku na stanie jakiegokolwiek zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

5. W przypadku, gdy zamówienie obejmuje kilka pozycji i wystąpią trudności z uzyskaniem od wydawców wszystkich zamówionych tytułów, w celu zminimalizowania kosztów dostawy, zamówienie realizowane będzie w dłuższym czasie (tylko opłata jednorazowa). Jednak na życzenie klienta Muzeum może podzielić zamówienie na kilka partii, każdorazowo pobierając od niego koszty przesyłki. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 14 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia (średni czas oczekiwania na przesyłkę 5 dni). W przypadku trudności z realizacją, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Muzeum.

6. Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało telefon odbiorcy i adres poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, Muzeum zastrzega sobie prawo do nie wysyłania towaru.

7. Muzeum oferuje trzy formy płatności:

za pobraniem – za przesyłkę klient płaci przy odbiorze listonoszowi lub w urzędzie pocztowym.

gotówką – przy odbiorze osobistym

przelewem – przesyłka będzie wysłana, gdy pieniądze wpłyną na konto Muzeum (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu).

Wszystkie przesyłki będą wysyłane po zaksięgowaniu środków na koncie Muzeum !!!

 Kwota przesyłki uzależniona jest od wagi zamówionych towarów. Podawana jest dla każdego zamówienia poprzez kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty internetowej. Po zatwierdzeniu przez kupującego paczka zostaje wysłana.

Nr konta bankowego:

ING Bank Śląski. 83 1050 1432 1000 0022 6229 5146

Dane do przelewu:

Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura w Starachowicach
ul. Wielkopiecowa 1
27-200 Starachowice

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.

8. Paragon dołączany jest do każdego zakupionego towaru. Istnieje możliwość wystawienia przez Muzeum faktury VAT. Jeśli faktura ma być na firmę należy podać nazwę firmy, adres oraz NIP firmy. Dokonując zakupu w Muzeum klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury bez podpisu.

9. Złożone zamówienie może być anulowane tylko drogą telefoniczną pod numerem telefonu: 783 730 094 lub poprzez adres e-mail: sklepik@ekomuzeum.pl.

Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

10. Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2002r. O ochronie praw konsumenta, klient może zrezygnować z towaru zakupionego w Muzeum bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony produkt nie był używany, kopiowany lub nie został w żaden sposób zniszczony. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany paragon lub fakturę. Muzeum gwarantuje zwrot wartości produktu. Pieniądze zostaną wysłane przekazem pocztowym lub przelewem. Koszt dostawy nie podlega zwrotowi, klient płaci również za odesłanie towaru.

11. W przypadku reklamacji prosimy o przesłanie wadliwego towaru do Muzeum. Muzeum nie przyjmuje jednak żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć paragon lub fakturę wraz z opisem przyczyny zwrotu. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy jeżeli tylko będzie to możliwe. Za towar wadliwy uznaje się towary, która posiada wady techniczne.

12. Cena wyświetlana przy tytule nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie dołączony do wartości zakupionego towaru. Zatem na ostateczny koszt zamówienia składają się cena towaru i cena przesyłki. Ostateczny koszt przesyłki (zgodny z cennikiem Poczty Polskiej) zostanie do Państwa przesłany drogą elektroniczną po zważeniu przesyłki.

13. Liczba zamawianych tytułów nie może przekroczyć 7 egzemplarzy w jednej przesyłce. Przy większym zamówieniu, Muzeum wyśle zamawiane pozycje w kilku przesyłkach, z odpowiednią dopłatą.

14. Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych Muzeum wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Kontakt:

Muzeum Przyrody i Techniki „Ekomuzeum” im. Jana Pazdura w Starachowicach

ulica Wielkopiecowa 1
27-200 Starachowice
tel./fax: 412754083, 783730094
e-mail: mpt@ekomuzeum.pl

Serdecznie zapraszamy do zakupów!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

Ogień. Opowieść o Janis Joplin

Powieść ukazuje burzliwe życie Janis Joplin. W tej wciągającej historii na...

Spotkanie

Bassanti postanawia popełnić samobójstwo. Nie byłoby w tym nic dziwnego, g...

Van Eyck. Zbliżenia

W tej fascynującej książce przyglądamy się z bliska dziełom jednego z ...

Festyn Zielonoświątkowy

Zapraszamy na Festyn Zielonoświątkowy, który odbędzie się 19.05.2024 r. w godzi...

Całe piękno świata

Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i życiu. ...