sobota, 19 czerwca, 2021

Szkolenie trenerów ECHOCAST

Szkolenie trenerskie ECHOCAST Polska skierowane jest do tych pracowników instytucji kultury, którzy koordynują pracę i/lub szkolą osoby w zakresie profesjonalnych bezpośrednich kontaktów ze zwiedzającymi: edukatorów, wolontariuszy, przewodników kuratorów, personel dozorujący, wartowników czy kasjerów. Jego organizatorem jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Jak informują organizatorzy, podczas szkolenia jego uczestnicy zdobędą i przećwiczą umiejętności trenerskie oraz poznają zaktualizowane materiały szkoleniowe ECHOCAST. Szkolenie podzielone jest na dwa moduły: teoretyczny i praktyczny. W pierwszej części zostaną omówione zagadnienia związane z jakością obsługi gościa instytucji kultury, jego potrzeb, oczekiwań i odpowiedzi na nie ze strony instytucji. W części praktycznej będą mieli możliwość przećwiczyć swoje umiejętności trenerskie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 czerwca. Szkolenie (w formie stacjonarnej) odbędzie się w dniach 23-25 czerwca w Wilanowie. Test końcowy będzie przeprowadzony zdalnie w dniach 26 czerwca – 4 lipca.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia oraz dokumenty do pobrania dostępne są na stronie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora