sobota, 10 kwietnia, 2021

Zwiedzanie online i zajęcia dla maturzystów – kwietniowa oferta MOCAK-u

W kwietniu w każdą środę o godzinie 12 Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK zaprasza na minioprowadzania w języku polskim. Do tych krótkich spotkań wokół wybranych dzieł sztuki można dołączyć na Facebook-u MOCAK-u lub na ekspozycji (jeśli pozwoli na to sytuacja epidemiczna). 

W czwartki o godzinie 12 minioprowadzania odbywają się w językach obcych: angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Tematy minioprowadzań w języku polskim:

Tematy minioprowadzań w języku angielskim:

Tematy minioprowadzań w języku ukraińskim:

Tematy minioprowadzań w języku rosyjskim:

*Ze względu na zamknięcie Muzeum w związku z epidemią koronawirusa do spotkania można dołączyć tylko poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

Więcej informacji tutaj.


Powtórka z historii sztuki | Zajęcia dla maturzystów online

Wychodząc naprzeciw potrzebom maturzystów muzeum przygotowało cykl ośmiu spotkań online, które pomogą uporządkować wiedzę, poznać sztukę najnowszą, powtórzyć najważniejsze informacje oraz nauczyć się skutecznie rozwiązywać zadania na egzaminie dojrzałości z historii sztuki.

W kwietniu, w drugiej części cyklu, tematem spotkań będą najważniejsze zjawiska w sztukach wizualnych drugiej połowy XX i początków XXI wieku. Trwające około 90 minut spotkania odbędą się w każdą sobotę kwietnia 2021 roku w godzinach 15–16.30. Muzeum zaprasza wszystkich zainteresowanych, szczególnie tegorocznych maturzystów i maturzystki.

Tematy spotkań w kwietniu:

Więcej informacji tutaj.

ŹródłoMOCAK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora