czwartek, 29 lutego, 2024

Koncerty w Rzeszowskich Piwnicach

Mieszanka stylów, dźwięków i wibracji! Rzeszowskie Piwnice zapraszają na dwa wyjątkowe koncerty w weekend 16 -17 lutego.

Od samego początku funkcjonowania Rzeszowskich Piwnic ich działalność kojarzona jest z wydarzeniami muzycznymi i stale rozwijającą się ofertą koncertową. „Atutem naszej działalność w tej dziedzinie jest mierzenie się z artystami nie-mainstreamowymi, co pozwala na zapoznanie się z zupełnie nowymi doznaniami muzycznymi” – mówi Joanna Dul -Cichy Kierownik Rzeszowskich Piwnic. I tym razem na scenie Rzeszowskich Piwnic wystąpią formacje grające muzykę alternatywną i eksperymentalną – KOŃ, ORANŻADA, ACIDSITTER oraz OPADY.

Koncert zespołu KOŃ

Termin: 16 lutego, godzina 20:00

Wydarzenie FB: https://fb.me/e/1B9RbPoWM

Bilety: 40 zł i 50 zł w dniu koncertu

Założenia formalne twórczości zespołu Koń oscylują gdzieś wokół stylu country and western, muzyki alternatywnej, nowoczesnego jazzu, bluesa i psytrance… „Fusion!” – chciałoby się rzec! Zespół w 2022 roku wydał swój debiutancki album, który zebrał bardzo entuzjastyczne recenzje. Członkowie formacji jednak debiutantami zdecydowanie nie są.

Koncert ORANŻADA, ACIDSITTER, OPADY

Termin: 17 lutego, godzina 20:00

Wydarzenie FB: https://fb.me/e/47mijI973

Bilety: 40 zł i 50 zł w dniu koncertu

Oranżada to ewenement na scenie polskiego rocka. Zespół powstał w 2002 roku w Otwocku i od tamtego czasu przeszedł długą ścieżkę na scenie niezależnej. Grali w całym kraju w klubach i na największych festiwalach w kraju (Open’er) i zagranicą (Klangbad Festival, Nowe Brzmienia Lublin Herzberg, czy Międzynarodowy Festiwal Sztuki w Bremie).

AcidSitter to polsko – japońscy psychonauci promują swój debiutancki album Make Acid Great Again. Eksplorują szeroki nurt psychodelii z rokendrolową pasją i punkową energią. Można ich było usłyszeć na Red Smoke Festival i Soulstone Gathering lub na koncertach z King Buffalo

Opady grają muzykę improwizowaną, a ich naczelne modus operandi to wyłanianie struktur i wielowarstwowych kompozycji z morza eksperymentalnego hałasu i ambientowych przestrzeń.

Więcej informacji i bilety: rzeszowskiepiwnice.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

Jarmark Wielkanocny w Szreniawie ̵...

Zwiedzający mogą liczyć na bogatą ofertę rękodzieła i wiele atrakcji związanych...

Wystawa „Prymityw” z Powiś...

Wystawa przybliża twórczość Leona Kudły – rzeźbiarza uznanego za jednego z najw...

Ogień. Opowieść o Janis Joplin –...

PRZEDSPRZEDAŻ - CENA  32,94 zł ! Powieść ukazuje burzliwe życie Janis Joplin...

„Prymityw” z Powiśla. Leon Kudła 1879-...

Zapraszamy na ostatnie oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Prymityw” z Powiśl...

Wtorkowe spotkanie z zabytkiem

Muzeum Archeologiczne w Krakowie zaprasza na Wtorkowe spotkanie z zabytkiem. To...