środa, 17 kwietnia, 2024

DZIEŃ KOTA W KINIE SOKÓŁ 2024

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników kotów na niezapomniane wydarzenie! Już 17 lutego w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu świętować będziemy Dzień Kota! Wspólnie obejrzymy pełną przygód opowieść, która poruszy serca nie tylko wielbicieli kotów, czyli film familijny EMMA I CZARNY JAGUAR!

KONKURSY Z NAGRODAMI!

W tym dniu, przed seansami filmu EMMA I CZARNY JAGUAR o godz. 10:00 i 12:15, czekają na Was także konkursy z nagrodami!

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI I PRODUKTÓW DLA KOTÓW!

Dodatkowo przez cały weekend (16-18 lutego) prowadzić będziemy zbiórkę żywności i produktów dla naszych futrzastych przyjaciół. To doskonała okazja, abyśmy mogli razem pomóc potrzebującym kotom i uczynić ich życie trochę przyjemniejszym.

Na chwilę obecną najpotrzebniejsze są:

  • karma sucha i mokra,
  • akcesoria: zabawki dla kotów, kuwety, transportery,
  • podkłady higieniczne,
  • rękawiczki jednorazowe,
  • ręczniki papierowe,
  • worki na śmieci.

Zebrane produkty przekazane zostaną Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami oddział w Nowym Sączu i pomogą im w ratowaniu kocich żywotów.

O FILMIE

EMMA I CZARNY JAGUAR
Francja 2024, 100′, familijny, przygodowy, dubbing

Twórcy światowych przebojów „Mia i biały lew” oraz „Wilk, lew i ja”, które w samej tylko Polsce obejrzało blisko 700 000 widzów, powracają z nową, fascynującą opowieścią o relacjach dzieci i wspaniałych zwierząt. Ich najnowsze dzieło to pasjonująca wyprawa do serca Amazonii, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła przyjaźń dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dadzą wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokażą, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest – jak nigdy – w naszych rękach.  

Sympatyczna Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powrocie do deszczowych lasów i ukochanego zwierzaka. Mijają lata. Nastoletnia już Emma, która z czasem przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, odkrywa, że amazońskiej puszczy zagrażają okrutni łowcy zwierząt. Nie wahając się ani chwili, dziewczynka wyrusza do krainy dzieciństwa, aby uratować swojego przyjaciela. Pomaga jej w tym przebojowa nauczycielka biologii – pani Anja. Razem zrobią wszystko, by odnaleźć Hope i ocalić jaguara przed tymi, którzy dla zysku nie zawahają się zniszczyć dzikiej przyrody.

MAŁOPOLSKIE CENTRUM KULTURY SOKÓŁ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

Festyn Zielonoświątkowy – 19.05....

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zaprasza n...

Rijksmuseum w Amsterdamie

Kolejny świetnie wydany album pod naszym patronatem! Cieszymy się i polecamy! ...

Wiosna Jazzowa Zakopane 2024

PROLOGAMI MUZYCZNYMI W KLUBOKAWIARNI STACJI KULTURA W ZAKOPANEM ZAPRASZAMY NA J...

Prolog United Europe Jazz Festiwal ...

Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają do Klub...

ŁEMKOWSKO – POGÓRZAŃSKI JARMARK ...

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach - oddział Zagroda Maziarska ...