poniedziałek, 16 maja, 2022

Królewski Ogród Światła

Królewski Ogród Światła w Wilanowie powraca! Ulubiona jesienno-zimowa wystawa warszawiaków będzie czynna do 27 lutego 2022 r. Zapraszamy!

Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie to wystawa plenerowa, w ramach której tysiące kolorowych diod ułożono w finezyjne kształty. Świetlna instalacja jest doskonałą propozycją na zimne i szare wieczory zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych!

Gości odwiedzających wilanowski park po zmroku do pałacu prowadzi 75-metrowy świetlisty tunel, w którym rozbrzmiewa muzyka klasyczna. Na dziedzińcu wita ich strzeżona przez orły rozświetlona pergola, za którą rozpościera się Zimowy Ogród Króla. Goście mogą z nim spacerować aleją obsadzoną pnączami i podziwiać rozkwitające światłem drzewka pomarańczowe. Tuż obok nich można zrobić sobie zdjęcie w świetlistej ramie z pałacem w tle. Idealnym dopełnieniem tegorocznej edycji Królewskiego Ogrodu Światła jest zaprojektowana w prawdziwie królewskim stylu Karuzela Świetlna, mieniąca się setkami ciepłych świateł, ożywionych chłodnymi błyskami. 

W tym roku planujemy również niespodzianki, które będziemy odkrywać stopniowo, w kolejnych tygodniach trwania wystawy. Największa z nich zachwyci na początku grudnia… Wówczas rozbłyśnie kolejna część wystawy – Ogród Różany!

W niektóre wieczory pałac w Wilanowie zmienia się nie do poznania… Zapraszamy na spektakularne mappingi na fasadzie pałacu.

Zobacz harmonogram mappingów i pokazów w Muzycznym Tunelu

Więcej informacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora