środa, 17 kwietnia, 2024

WARSZTATY MALARSTWA PEJZAŻOWEGO Z ANNĄ TAJAK

Przy okazji wystawy Anny Tajak, pt. NIECISZA zapraszamy na warsztaty malarstwa, które osobiście poprowadzi artystka. W dzień przed wernisażem, w czwartek 22 lutego 2024 roku, spotykamy się na zajęciach w ramach Art Kafe na parterze Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ. Gorąco polecamy!

Anna Tajak

Urodziła się w 1992 roku w Gorlicach. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Uczęszczała do Pracowni Malarstwa prof. Adama Brinckena i Pracowni Rysunku dr hab. Rafała Borcza. W roku swojej obrony (2018) została finalistką konkursu Fundacji Franciszki Eibisch o „Nagrodę Eibischa”, a w ubiegłorocznej edycji konkursu (2023) zdobyła wyróżnienie honorowe. W 2019 roku otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie na Dyplom Roku, przyznaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Akademii oraz zajęła pierwsze miejsce w konkursie Fundacji Wojciecha Weissa – Mały Zimowy Salon Młodych. W 2023 roku zakwalifikowała się także do finałowej wystawy II Biennale Malarstwa Lubelska Wiosna (Centrum Spotkania Kultur w Lublinie).

Jej prace brały udział w licznych wystawach zbiorowych, a także wystawiane były na indywidualnych pokazach (Galeria Kolekcjoner we współpracy z Małopolskim Ogrodem Sztuki w Krakowie, Teutsch Gallery w Warszawie, Zofia Weiss Galery w Krakowie)

MAŁOPOLSKIE CENTRUM KULTURY SOKÓŁ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

Festyn Zielonoświątkowy – 19.05....

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie zaprasza n...

Rijksmuseum w Amsterdamie

Kolejny świetnie wydany album pod naszym patronatem! Cieszymy się i polecamy! ...

Wiosna Jazzowa Zakopane 2024

PROLOGAMI MUZYCZNYMI W KLUBOKAWIARNI STACJI KULTURA W ZAKOPANEM ZAPRASZAMY NA J...

Prolog United Europe Jazz Festiwal ...

Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają do Klub...

ŁEMKOWSKO – POGÓRZAŃSKI JARMARK ...

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach - oddział Zagroda Maziarska ...