sobota, 13 kwietnia, 2024

Wystawa miniatur modeli lotniczych

Szykujemy prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników modelarstwa i osób zainteresowanych lotniczą historią Dolnego Śląska!

Od 13 do 28 stycznia 2024 roku będziecie mogli odwiedzić wyjątkową ekspozycję miniaturek modeli lotniczych. Dodatkową atrakcją jest to, że i Wy możecie się włączyć w jej przygotowanie!

W związku z tym już teraz chciałbym zaprosić wszystkich na wystawę miniaturek modeli lotniczych, która prezentowana będzie od 13 do 28 stycznia 2024 roku w Centrum Historii Zajezdnia!

To wspaniała szansa, by upamiętnić lotniczą historię Dolnego Śląska. Każdy modelarz, biorący udział w prowadzonych zajęciach z Panem Marcinem Regulskim, będzie miał możliwość zaprezentowania swojego projektu – własnego, zbudowanego od podstaw lub takiego, który samodzielnie odrestaurował. Na ekspozycji prezentowane będą tylko te repliki, które powstają w modelarni prowadzącego i których rzeczywiste odpowiedniki nawiązują swoją historią do Dolnego Śląska.

Szczególnie gorąco zachęcamy najmłodszych do wzięcia czynnego udziału w tym wydarzeniu i zaprezentowania samodzielnie zbudowanego podczas zajęć modelu. Tym bardziej, że czasu zostało wystarczająco, aby zdążyli przygotować swoje prace.

Do prezentowanych obiektów dołączona zostanie tabliczka opisowa, a jeżeli rodzic i dziecko wyrażą zgodę – również imię i nazwisko twórcy eksponatu.

Zajęcia prowadzić będzie Pan Marcin Regulski – inicjator tego projektu oraz pilot lotniczy prowadzący warsztaty modelarskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

Rijksmuseum w Amsterdamie

Kolejny świetnie wydany album pod naszym patronatem! Cieszymy się i polecamy! ...

Wiosna Jazzowa Zakopane 2024

PROLOGAMI MUZYCZNYMI W KLUBOKAWIARNI STACJI KULTURA W ZAKOPANEM ZAPRASZAMY NA J...

Prolog United Europe Jazz Festiwal ...

Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają do Klub...

ŁEMKOWSKO – POGÓRZAŃSKI JARMARK ...

Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach - oddział Zagroda Maziarska ...

Jarmark Wielkanocny w podpoznańskim Mu...

Wraz z nadejściem wiosny Muzeum Narodowe Rolnictwa zaprasza do Szreniawy (gmina...