niedziela, 21 lipca, 2024

Wystawa miniatur modeli lotniczych

Szykujemy prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników modelarstwa i osób zainteresowanych lotniczą historią Dolnego Śląska!

Od 13 do 28 stycznia 2024 roku będziecie mogli odwiedzić wyjątkową ekspozycję miniaturek modeli lotniczych. Dodatkową atrakcją jest to, że i Wy możecie się włączyć w jej przygotowanie!

W związku z tym już teraz chciałbym zaprosić wszystkich na wystawę miniaturek modeli lotniczych, która prezentowana będzie od 13 do 28 stycznia 2024 roku w Centrum Historii Zajezdnia!

To wspaniała szansa, by upamiętnić lotniczą historię Dolnego Śląska. Każdy modelarz, biorący udział w prowadzonych zajęciach z Panem Marcinem Regulskim, będzie miał możliwość zaprezentowania swojego projektu – własnego, zbudowanego od podstaw lub takiego, który samodzielnie odrestaurował. Na ekspozycji prezentowane będą tylko te repliki, które powstają w modelarni prowadzącego i których rzeczywiste odpowiedniki nawiązują swoją historią do Dolnego Śląska.

Szczególnie gorąco zachęcamy najmłodszych do wzięcia czynnego udziału w tym wydarzeniu i zaprezentowania samodzielnie zbudowanego podczas zajęć modelu. Tym bardziej, że czasu zostało wystarczająco, aby zdążyli przygotować swoje prace.

Do prezentowanych obiektów dołączona zostanie tabliczka opisowa, a jeżeli rodzic i dziecko wyrażą zgodę – również imię i nazwisko twórcy eksponatu.

Zajęcia prowadzić będzie Pan Marcin Regulski – inicjator tego projektu oraz pilot lotniczy prowadzący warsztaty modelarskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

Całe piękno świata

Poruszająca opowieść strażnika Metropolitan Museum of Art o sztuce i ...

Małopolski Piknik Archeologiczny

Małopolski Piknik Archeologiczny to cykliczna impreza plenerowa organizowana pr...

KAPELE I MUZYKANCI – CO W POLSKI...

ZAPRASZAMY na wystawę unikalnej kolekcji polskiej rzeźby ludowej. Muzyka towar...

Małopolski Piknik Archeologiczny

Małopolski Piknik Archeologiczny to cykliczna impreza plenerowa organizowana pr...

Biblioteka w muzeum (i nie tylko)

Moduł biblioteczny w systemie Muzeo jest dedykowany do zarządzania zbiorami ksi...