czwartek, 13 czerwca, 2024

Ferie z kulturą 2024 – oferta CMJW

Ferie tuż, tuż. Marzy nam się, aby każde dziecko miało szansę pojechać w góry, poszaleć na nartach, sankach i łyżwach, powędrować i nasycić się zimową przyrodą. Z tego scenariusza niestety nie wszyscy będą mogli skorzystać. Na szczęście istnieje alternatywa w postaci stacjonarnych form odpoczynku – półkolonii, zajęć organizowanych w świetlicach, parafiach i szkołach. To z myślą o ich młodych uczestnikach przygotowaliśmy muzealną ofertę feryjną: przez dwa tygodnie, począwszy od 15 stycznia, zapraszamy do Opola i Łambinowic na zwiedzanie wystaw i oryginalne warsztaty.

Mamy też coś w wersji online – uniwersalne zajęcia na temat istoty wolności – będziemy je prowadzić aż do 29 lutego, dlatego to dobra propozycja dla grup z całej Polski, których ferie przypadają w późniejszych terminach.

Więcej informacji na: https://www.cmjw.pl/aktualnosci/ferie-zimowe-w-muzeum,1975.html oraz https://www.cmjw.pl/gfx/cmjw/userfiles/_public/aktualnosci/2024/styczen/2024-01-09_cmjw.pdf

Zgłoszenia przyjmuje Dział Edukacji i Wystaw Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych pod numerem tel. 77 434 34 75, 573 785 901, e-mail: edukacja@cmjw.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

KAPELE I MUZYKANCI – CO W POLSKI...

ZAPRASZAMY na wystawę unikalnej kolekcji polskiej rzeźby ludowej. Muzyka towar...

Małopolski Piknik Archeologiczny

Małopolski Piknik Archeologiczny to cykliczna impreza plenerowa organizowana pr...

Biblioteka w muzeum (i nie tylko)

Moduł biblioteczny w systemie Muzeo jest dedykowany do zarządzania zbiorami ksi...

Aurora w mroku

Aurora w mroku to pierwsza z serii powieści o Aurorze Scalv...

MŁODE ZAKOPANE

Przegląd zakopiańskiej sztuki współczesnej, pierwsza edycja 2024. Wernisaż -...