poniedziałek, 16 maja, 2022

Dyrektor Muzeum Lotnictwa Polskiego

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Kandydaci muszą posiadać wykształcenie wyższe drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, minimum pięcioletnie udokumentowane doświadczenie zawodowe, znać przepisy prawa regulujące funkcjonowanie samorządowych instytucji kultury, a także problematykę będącą przedmiotem działalności Muzeum Lotnictwa Polskiego. Preferowane będzie wykształcenie wyższe o kierunku humanistycznym, technicznym, ekonomicznym, z zakresu zarządzania lub prawa.

Dyrektor zostanie powołany na okres od 3 do 7 lat. Ofertę zawierającą wniosek o przystąpienie do konkursu oraz wymagane dokumenty należy złożyć do 11 września na Dzienniku Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, ul. Racławicka 56 w Krakowie lub przesłać na adres: Departament Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, 30-017 Kraków, ul. Racławicka 56.

Szczegółowe informacje o konkursie i działalności Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie można uzyskać w Departamencie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, ul. Zacisze 5 w Krakowie (wejście od ul. Worcella) – pok. 181, a także pod numerem telefonu (12 63 03 148 lub 404) lub drogą elektroniczną pisząc na adres sekretariat.kdp@umwm.malopolska.pl Regulamin konkursu został opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora