sobota, 10 kwietnia, 2021

Referent ds. edukacji w MIM w Krakowie

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko: referent ds. edukacji.

Zadania to m.in.: opracowanie koncepcji, programów, pisanie scenariuszy, prowadzenie zajęć kulturalnych, warsztatów itp; udział w pokazach popularnonaukowych w siedzibie MiM i poza nią; poszukiwanie i wdrażanie nowych form przekazu i nowych działań kulturalnych (ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży i osób z niepełnosprawnościami); opieka nad salami warsztatowymi; przygotowywanie harmonogramów, scenariuszy, opisów, zapotrzebowań i wycen oraz innej dokumentacji niezbędnej do prowadzenia działalności edukacyjnej i kulturalnej instytucji.

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe; doświadczenie zawodowe w zakresie edukacji i/lub pedagogiki lub wykształcenie pedagogiczne; min. roczne doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją działań edukacyjnych; szeroka wiedza i doświadczenie w koordynacji projektów oraz współpracy z osobami i partnerami zewnętrznymi; doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą.

Dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu i gotowość do pracy w różnych godzinach i dniach tygodnia (także w soboty, niedziele i święta), w siedzibie i poza siedzibą instytucji. 

Dokumenty należy złożyć do 9 kwietnia 2021 r.

Pełna oferta pracy na stronie Muzeum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora