poniedziałek, 11 maja, 2026

Specjalista ds. edukacji w Muzeum Etnograficznym w Krakowie

Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie poszukuje pracownika do działu edukacji na stanowisko: specjalista ds. edukacji.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in.: planowanie, przygotowywanie i koordynacja programów edukacyjnych; podejmowanie i rozwijanie współpracy międzyinstytucjonalnej; przygotowywanie tekstów edukacyjnych; realizacja poszczególnych zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem i szczegółowym kosztorysem;  przygotowywanie zakresów do umów, opisywanie faktur i dokumentów finansowych.

Wymagania wobec kandydata to m.in:  wykształcenie wyższe humanistyczne (preferowane dziedziny: etnografia, antropologia, historia sztuki);  doświadczenie w inicjowaniu (kreowaniu), organizowaniu, koordynowaniu i prowadzeniu przedsięwzięć edukacyjnych lub kulturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem dziedzictwa kulturowego; doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych; dyspozycyjność poza standardowym wymiarem czasu pracy (praca wymaga obecności w wybrane wieczory w dni powszednie i w weekendy).

Dokumenty należy składać do 15.01.2021 r.

Pełna oferta pracy na stronie Muzeum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Pod naszym patronatem

XIII Festiwal Nauki – 2 czerwca 2026r....

Już 2 czerwca 2026 roku w godz. 10:00–13:00 Muzeum Przyrody i Techniki w Starac...

„Kulisiewicz. Akty”

Tadeusz Kulisiewicz – Kaliszanin, jeden z najwybitniejszych artystów-grafików i...

Spotkanie autorskie wokół książki „Rze...

Publikacja ukazuje historię polskiej rzeźby z perspektywy kobiet. Przedstawia p...

Bezpieczeństwo danych – codzienne kopi...

W dzisiejszych czasach dane cyfrowe stanowią serce każdej instytucji muzealnej....

5 błędów przy inwentaryzacji zbiorów, ...

Inwentaryzacja zbiorów muzealnych to jedno z najważniejszych, ale jednocześnie ...