poniedziałek, 25 września, 2023

Bezpłatne szkolenie w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury

Działający w Estradzie Rzeszowskiej RIK zaprasza 3 marca na szkolenie w swojej siedzibie przy ul. Jagiellońskiej z zakresu komunikacji i autoprezentacji prowadzone przez trenera biznesu – Beatę Kapcewicz.

Rzeszowski Inkubator Kultury zainicjowany 10 lat temu podczas festiwalu Wschód Kultury. Europejski Stadion Kultury to długofalowy projekt realizowany w murach Estrady Rzeszowskiej. Od grudnia 2013 roku Inkubator jest działem organizacyjnym w Estradzie, a jego misją jest wspieranie oddolnych inicjatyw w zakresie szeroko pojętej kultury, działań społecznych i animacyjnych w Rzeszowie oraz regionie. Dzieje się to poprzez organizację spotkań, szkoleń, warsztatów, dyskusji, wydarzeń artystycznych, nawiązywanie partnerstw.

W najbliższy piątek (3 marca) RIK zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego prowadzone przez Beatę Kapcewicz – praktykującego lidera, prezesa Zarządu Momentum Way Group, trenera zarządów, autorkę książek z dziedziny kariery i przywództwa, która od wielu lat występuje na dużych biznesowych scenach, a w jej programach brało udział blisko 100 000 menadżerów, liderów i ekspertów.

Celem spotkania w RIK jest wzmocnienie umiejętności obszaru kompetencji miękkich.
„ Wszystko czego doświadczamy w życiu jest rezultatem naszych działań lub ich braku. Na szczęście każdy rezultat można zmienić. Pytanie tylko – jak? Często ludzie mają wyzwania z opuszczeniem bezpiecznej przystani, wolą pozostać w strefie komfortu. Potrafią to tłumaczyć tak, żeby nikt im nie zarzucił, że nic nie robią. Strach przed porażką ma większą siłę niż sama porażka. Jednak trzeba jej stawić czoło. Jak zatem otworzyć się na nowe: zmiany, działania, by pozytywnie i z otwartością patrzeć w przyszłość?” – pyta prowadząca.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dlatego chętni proszeni są o wysyłanie zgłoszeń na adres kontakt@inkubatorkultury.eu. Przewidziano dwie tury szkolenia w godzinach 11:00-13:00 oraz 16:00-18:00.

Wydarzenie realizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły autora